0
TR | EN - TL | EUR | GBP | USD
  • Sorgula
  • 0

Sipariş Teslimat Bilgileri

 

Çiçeğim Ne Zaman Ulaşacak?

 

Filiz Çiçek , Hafta içi ve Cumartesi günü dahil 08:30 - 19:00 , Pazar günü 10:30-13:00  arası  açık çiçekçi mağazasıdır ve bu saatler dahilinde çiçek teslimatı yapılabilmektedir.  (Özel durumlarda ; Kutlama , düğün vb. Saat 22:00'ye kadar teslimat yapılabilinir.) 

 

Hafta sonu sipariş teslimat saatleri , firmamızın açılış ve kapanış saatleriyle sınırlıdır. Nikah, düğün, özel davet , organizasyon sipariş gönderilerinde saat sınırlamamız bulunmamaktadır.

 

Web sitemizde Lefkoşa bölgesi sipariş teslim saatleri için 09:00 -14:30 ve 14:30 -18:30 arasını seçebilir ve bu saatler arasında siparişinizi teslim edebiliriz. (Sevgililer günü - Anneler günü vb. gün içinde teslimat yapılır)                                                                                                                                                                                                                                   

Girne bölgesi sipariş teslim saatleri için 14:30 - 18:30  arasını seçebilir ve bu saatler arasında siparişinizi teslim edebiliriz. Yalnızca Girne bölgesi için sipariş verme saati 14:00 de sona ermektedir. Ancak bir gün sonrası veya diğer günler için takvimden tarih belirleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. (Sevgililer günü - Anneler günü vb. gün içinde teslimat yapılır) 

 

Özel günler dışında siparişinizin belli bir saat aralığında gitmesini istiyorsanız, bize mail veya telefon ile bu durumu bildirebilirsiniz.

 

Önemli: Özel günlerde (Öğretmenler Günü,  Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Gecikmeden kaynaklanabilecek olumsuz bir durum ile karşılaşmamak adına , özel günlere yönelik siparişlerin en geç 1 gün önceden yapılması gerekmektedir.

 

Kredi Kartı ve EFT (Havale) İle Ödeme Seçeneği

 

"Kredi Kartı ile Ödeme" seçeneğinde yurt içi ve yurtdışında kullanılan tüm kredi kartları geçerlidir. Dilerseniz, yüksek güvenlik açısından 3D Güvenlik sistemi ile ödemenizi yapabilir veya normal ödemenizi kredi kartınızla yapabilirsiniz. 

 

Siparişinizin ödemesini EFT-Havale ile yapmayı tercih ederseniz, tamamlamış olduğunuz sipariş form sayfasında, size belirtilen toplam ücreti "Banka Hesap Bilgileri" bölümünde yer alan 2 hesap numaramızdan birisine yatırdıktan sonra banka ödeme dekontunu mail adresimize göndermenizi rica ederiz. Havale-EFT siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla siparişiniz hazırlanır veya kabul edilir. Siparişin oluşturulmasından 2 saat sonrasına kadar ödemesi yapılmayıp, dekontu mail adresimize gönderilmeyen siparişler sistem tarafından otomatik iptal edilmektedir.

Ayrıca web sitemizde Türk Lirasının yanında,  Euro, İngiliz Sterlini ve Amerikan Doları para birimleriyle de , kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Web sitemizde sağ üst köşede dilediğiniz para birimini seçerek ödeme işlemine başlayabilirsiniz... 

 

Servis ücreti hakkında bilgi...

 

Lefkoşa merkez servislerimiz 5 TL , Girne merkez servislerimiz 25 TL. dır. Ücretler sistem tarafından ödeyeceğiniz tutara , otomatik olarak yansır ve sipariş form ayrıntılarında bunu kargo bedeli olarak görebilirsiniz. Lefkoşa veya Girne ilçe merkezine 7 km den uzak olan bölgeler için sistem tarafından farklı yol ücretleri sipariş bedeline eklenir ve bunu ekranın sağ tarafında ödeme sayfasına ulaştığınızda görebilirsiniz.

 

Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim?

 

Siparişinizin teslimi gerçekleştikten sonra size sistem tarafından "Siparişiniz Teslim Edilmiştir" onay maili gelecektir. Ayrıca siparişinizi tamamladıktan sonra form sayfalarında yazmış olduğunuz mail adresinize, sipariş onay numarası gelecektir. Sipariş numaranızı web sitemizde sağ üst köşede yer alan araba simgesine tıklayıp, içine yazdığınızda, hem sipariş özetinizi hemde siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Sipariş Formuna Cep Telefonunuzu kayıt yaptıysanız , SMS olarak da bilgilendirilebilirsiniz.

 

Alıcı kişi yerinde yoksa çiçek teslimatı nasıl yapılmaktadır?

 

Çiçek siparişinizi teslim etmek için alıcı adresine gittiğimizde yerinde yoksa önce telefon ile alıcı ve gönderen aranır onların yönlendirmelerine göre teslimat yapılır. Eğer alıcı veya gönderene ulaşılamaz ise evlerde; komşu veya site güvenliğine. Şirketlerde; resepsiyon , güvenlik veya çalışma arkadaşlarına. Hastanelerde; resepsiyon veya hastane görevlilerine imza ve isim alınarak teslim edilmektedir. Çiçeğiniz teslim edildikten sonra size siparişiniz ile ilgili bilgi verilmektedir.

 

Çiçek siparişimin tarihini , notunu veya adresini değiştirebilirmiyim?

 

Çiçeğiniz hazırlanmadan önce notunu , tarihini ve adresini firmamızın  0(392) 227 60 30 telefonu arayarak değiştirebilirsiniz. Çiçeğinizin gönderim tarihinde , özel günler dışındaki diğer tarihlere gelecek şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Bu şartlar sadece ürün hazırlanmadıysa geçerlidir.

 

Yurtdışına Sipariş verebilirmiyim ?

 

Evet biz İnterflora üyesi olarak başta Türkiye ve diğer ülkelere siparişlerinizi gönderebiliriz. Bunun için firmamıza bizzat gelmeniz veya bizi telefon numaralarımızdan aramanız gerekmektedir. 

 

Ürünleriniz web sitenizdeki gibi aynısımı hazırlanmaktadır?

 

Web sitemizde gördüğünüz ürünlerin büyük bir kısmı firmamız tarafından hazırlanmakta ve web sitesine fotoğrafları eklenmektedir ancak mevsimsel uyumsuzluk,  stoklarımızda sipariş ürünlerinizin bulunmaması, bitmesi, özel günlerdeki iş yoğunluğu vb. durumunda aynı değerde muadili veya daha değerlisi uyarı yapmaksızın tasarıma ve adetlere sadık kalarak yapılmaktadır. Web sitemizde gördüğünüz ürünlerin % 90'ı kendi tasarım ürünlerimizdir.

 

Gizlilik Bildirimi

 

Eğerki sipariş formunda ve not kağıdında isminizin gizli kalmasını istiyorsanız bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

 

Çiçeğin mesaj kartında ve sipariş formunda isminizin olmamasından ötürü alıcı kişi çiçeği kabul etmezse çiçeğiniz tekrar mağazamıza gelmektedir.  Bu durum size e-mail veya telefon ile bildirilir. 2 gün içerisinde çiçeğinizi mağazamızdan almanız gerekmektedir. Aksi halde 2 günün sonunda çiçek gönderme hakkınız sona ermiş olacakdır. Para iadesi kesinlikle mümkün değildir.

 

Siparişi verdikten sonra kişisel bilgileriniz bizim tarafımızdan gizli tutulmaktadır alıcı kişi öğrenmek istese dahi verilmemektedir. Alıcı kişinin ,  isminizin gizli olduğundan dolayı çiçeği kabul etmek istememesinin sorumluluğu tamamen gönderene aitdir.

 

Kredi kart bilgileriniz tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır. Bilgileriniz sipariş sırasında doğrudan bankaya gönderilir ve banka onayı dikkate alınır.

 

filizcicek.com'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, filizcicek.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir. 

 

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, filizcicek.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

 

Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, filizcicek.com' a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.


Bu ilkeler ile kişisel haklarınız www.filizcicek.com tarafından teminat altına alınmıştır.

 

Fiyat Aralığı :