Ödemelerinizi "Kredi Kartınızla" , Havale / EFT"  ile veya "Telefonla Sipariş" bölümünü doldurup  yardım alarak yapabilirsiniz. Bu sitemizde sipariş vermede zorluk yaşarsanız , aynı ürünlerin birçoğunu bulabileceğiniz yeni sitemizden de ( www.kibriscicekci.com )  siparişinizi verebilirsiniz. 

 

 Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor? (Hemen Al)

 

1. filizcicek.com üzerinden beğendiğiniz çiçeği seçiniz. 


2. Çiçeği teslim alacak kişinin Adını , Soyadını ve Telefon numarasını giriniz.


3. Kendinizin (E-Posta) Adresinizi girin. (Önemli)


4. Çiçeği Teslim alacak olan kişinin Adres Bilgilerini giriniz.


5. Devam Butonundan sonra karşınıza gelecek olan sayfada ; "Mesaj Kartı" bölümüne Çiçeğe eklenecek olan kart mesajınızı yazınız.


6. Teslim Tarihi bölümünden ; Gün seçiniz. Servislerimiz 09:00-18:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Öğlen saat 12 'ye kadar sitemizden verilen siparişler öğlenden önce , 12:00- 18.00 saatleri arasında verilenler ise bu saatler arasında alıcıya teslim edilir. Eğer siparişinizin tam olarak belli bir saatte gitmesini isterseniz , bunu bize sipariş formlarında belirtebilir veya e-mail göndererek gitmesini istediğiniz tam saati yazabilirsiniz.


7. Aynı Sayfanın alt kısmında bulunan "Ad-Soyad , Telefon ve Fatura  Bilgileri" bölümünü Lütfen doldurunuz. (Siparişi alacak kişinin adresinde bulunamaması durumunda , sizinle iletişime geçmek adına bu bölümün doldurulması önemlidir.) 


8. Ödeme bilgileri sayfasında 


 * "Kredi Kartı ile Ödeme" seçeneğinde tüm kredi kartları geçerlidir. Dilediğiniz kredi kartı ile boş alanları doldurunuz. Yüksek güvenlik açısından 3D Güvenlik sistemi ile ödeme alıyoruz. Doldurulması gerekli alanlar tamamlandıktan sonra devam ettiğinizde cep telefonunuza kendi bankanızdan şifre geliyor  ve bu şifreyi karşınıza gelecek olan Bankanızın ödeme sayfasındaki alana doldurduğunuzda ödeme gerçekleşiyor.


                                veya bir diğer ödeme şeklinde ise ;


 "Havale / EFT ile Ödeme" seçeneğini seçtikten sonra Banka tercihinizi yapınız.


9. Sağ taraftaki "Sipariş Özeti" bölümünden ürün bedelini kontrol edip , ücretin altındaki "Ön bilgilendirme şartlarını ve mesafeli satış sözleşmesini okudum , onaylıyorum" kutucuğunu seçtikten sonra "Siparişi Tamamla" butonuna basınız.


Filiz Çiçek Hesap Numaraları

 

Banka İsmi : GARANTİ BANKASI

Hesap İsmi : Filiz ERKOÇ

Şube İsmi : Lefkoşa Şubesi (Şube Kodu : 493)

Hesap No : 6698010  

TL IBAN : TR0200 0620 0049 3000 0669 8010

 

        *********************************          

 

Banka İsmi : ZİRAAT BANKASI

Hesap İsmi : Filiz Avcı Erkoç - Filiz Çiçek

Şube İsmi :  Taşkınköy / KKTC Şubesi (Şube Kodu : 1670)

Hesap No : 1670 - 54708539 - 5007

TL IBAN : TR4500 0100 1670 5470 8539 5007

 

Siparişin hazırlanma süreci;

 

Havale / EFT siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla.

 

Cep Telefonlarından Sipariş verme ve Ödeme

 

Web sitemiz cep telefonlarına uyumlu bir versiyona sahiptir. Her marka android telefon ile dilediğiniz ürünü seçip satın alabilirsiniz.

 

·                   Web sayfamıza girdiğinizde beğendiğiniz bir ürünü seçip , sağ taraftaki "Sepete Ekle" ye basın.

 

·                   Sayfanın üst sağ köşesinde sepete tıkladığınızda , bir sonraki sayfada seçtiğiniz ürünü göreceksiniz. "Alışverişi Tamamla" tıklayın.

 

·                   Karşınıza gelen sayfada "Üyeliksiz Devam Et" butonuna tıklayın.

 

·                   Buradaki sipariş formunu eksiksiz doldrun. Bu sayfada önemli olan iki husus bulunmaktadır ;                                

 

  1. E-Mail kutusuna , kendi mailinizi , hatasız girmeniz gerekmektedir.   

                                                                                                                                                                                                                                                        2. "Posta Kutusunu" , "Tc Kimlik No"  doldurmanız zorunlu değil , boş bırakabilirsiniz. Sipariş formunu doldurduktan sonra "Kaydet" butonuna basın. "Devam et" butonuna basmayın.

 

·                   "Kaydet" butonuna tıklamanızdan sonra karşınıza gelecek sayfada "Sipariş Notu"bölümüne çiçeğe eklenecek mesajınızı  ilgili yere ve "Hediye Paketi bölümüne sizinle iletişim kurabileceğimiz Ad -Soyad ve Telefon numaranızı yazın"  "Devam et" e  tıklayın.

 

·                   Ödeme sayfası karşınıza gelecektir. Bu sayfada Kredi kartı , Havale(EFT) ve Pay-Pal ile ödemenizi gerçekleştirbilirsiniz. "Siparişi Tamamla" butonuna tıkladığınızda siparişiniz tarafımıza ulaşacaktır.

 

 

ÖNEMLİ:  Cep telefonu ile Satın alma konusunda bir sorun ile karşılaştıysanız , lütfen cep telefonunuzdan değil , masaüstü bilgisayardan satın almayı deneyin. Cep telefonu ile ürün alımlarında zaman zaman müşterilerimiz zorluklarla karşılaşabiliyor. Bu nedenle laptop veya masaüstü bilgisayar ile denemenizi rica ediyoruz. 


 

Pay-Pal ile Ödeme (TR faaliyetleri durduğundan ödeme alınamıyor)

 

Ödeme sayfasında Pay-Pal seçeneğinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Siparişin hazırlanma süreci;


Paypal ile yapılan ödemelerde yapılan ödemenin Paypal hesabına geçmesiyle gerçekleşir.


 

Telefon ile Ödeme ve Sipariş Verme

Beğendiğiniz çiçeği seçtiğinizde açılan sayfanın en sağında "Telefonla Sipariş" i seçiniz. Ekran ortasında açılan bölüme bilgilerinizi girin. Sizinle en geç 1 saat içinde iletişime geçilerek yardımcı olunacaktır.

 

 

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre siparişinizin onayını alır ve siparişinizi hazırlama sürecine gireriz.

  

Dikkat: Sitemizde 50 TL altı ürünler , tek başına satın alınamamaktadır. Sipariş toplam tutarının 50 TL yi geçmesi durumunda siparişiniz kabul edilir.