Sipariş Teslimat Bilgileri


 


Çiçeğim Ne Zaman Ulaşacak?


Filiz Çiçek , Hafta içi ve Cumartesi günü dahil 08:30 - 19:00 , Pazar günü 10:00-13:00  arası  açık çiçekçi mağazasıdır ve bu saatler dahilinde çiçek teslimatı yapılabilmektedir.

(Özel durumlarda ; Kutlama , düğün vb. Saat 22:00'ye kadar teslimat yapılabilinir.) 

 

Hafta sonu sipariş teslimat saatleri , firmamızın açılış ve kapanış saatleriyle sınırlıdır. Nikah, düğün, özel davet , organizasyon sipariş gönderilerinde saat sınırlamamız bulunmamaktadır.


Önemli: Özel günlerde (Öğretmenler Günü,  Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Gecikmeden kaynaklanabilecek olumsuz bir durum ile karşılaşmamak adına , özel günlere yönelik siparişlerin en geç 1 gün önceden yapılması gerekmektedir.


Servis ücreti hakkında bilgi...


Lefkoşa merkez servislerimiz 5 TL , Girne merkez servislerimiz 25 TL. dır. Ücretler sistem tarafından ödeyeceğiniz tutara , otomatik olarak yansır ve sipariş form ayrıntılarında bunu kargo bedeli olarak görebilirsiniz. Lefkoşa veya Girne merkeze 7 km den uzak olan bölgeler için sistem tarafından farklı yol ücretleri sipariş bedeline eklenir ve bunu ekranın sağ tarafında ödeme sayfasına ulaştığınızda görebilirsiniz.


Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim?


Siparişinizin teslimi gerçekleştikten sonra size sistem tarafından "Siparişiniz Teslim Edilmiştir" onay maili gelecek. Sipariş Formuna Cep Telefonunuzu kayıt yaptıysanız , SMS olarak da bilgilendirilebilirsiniz.


Girne Bölgesi Siparişleri için Genel Bilgi


Girne bölgesi için sipariş verilen tarih ile siparişin teslim edilmesi istenen tarihin aynı olması durumunda sipariş öğlenden sonra teslim edilir. Bir gün öncesi veya birkaç gün öncesinden Girne bölgesi için  vermiş olduğunuz sipariş , dilerseniz sabah dilerseniz gün içinde (saat 19:00 a kadar) teslim edilir.  Girne bölgesi son servisimiz özel günler dışında (Anneler günü, Sevgililer günü, özel davet , düğün, organizasyon) saat 15:00 de biter. Yukarıda belirttiğimiz özel günlerde saat 19:00 a kadar servisimiz mevcuttur.


Alıcı kişi yerinde yoksa çiçek teslimatı nasıl yapılmaktadır?


Çiçek siparişinizi teslim etmek için alıcı adresine gittiğimizde yerinde yoksa önce telefon ile alıcı ve gönderen aranır onların yönlendirmelerine göre teslimat yapılır. Eğer alıcı veya gönderene ulaşılamaz ise evlerde; komşu veya site güvenliğine. Şirketlerde; resepsiyon , güvenlik veya çalışma arkadaşlarına. Hastanelerde; resepsiyon veya hastane görevlilerine imza ve isim alınarak teslim edilmektedir. Çiçeğiniz teslim edildikten sonra size siparişiniz ile ilgili bilgi verilmektedir.


Çiçek siparişimin tarihini , notunu veya adresini değiştirebilirmiyim?


Çiçeğiniz hazırlanmadan önce notunu , tarihini ve adresini firmamızın  0(392) 227 60 30 telefonu arayarak değiştirebilirsiniz. Çiçeğinizin gönderim tarihinde , özel günler dışındaki diğer tarihlere gelecek şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Bu şartlar sadece ürün hazırlanmadıysa geçerlidir.


Siparişimi Nasıl İptal edebilirim ?


Sipariş iptallerinizi , eğer firmamıza ödemesi yapıldıysa teslimattan 2 saat önce yapmaniz gerekmektedir. Sipariş iptali için bizi 2 saat önceden telefon ile bilgilendirmeniz gerekmektedir. İptal edilen sipariş bedeli 7 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.

 

Yurtdışına Sipariş verebilirmiyim ?

 

Evet biz İnterflora üyesi olarak başta Türkiye ve diğer ülkelere siparişlerinizi gönderebiliriz. Bunun için firmamıza bizzat gelmeniz veya bizi telefon numaralarımızdan aramanız gerekmektedir. 

 

Ürünleriniz web sitenizdeki gibi aynısımı hazırlanmaktadır?


Web sitemizde gördüğünüz ürünlerin büyük bir kısmı firmamız tarafından hazırlanmakta ve web sitesine fotoğrafları eklenmektedir ancak mevsimsel uyumsuzluk,  stoklarımızda sipariş ürünlerinizin bulunmaması, bitmesi, özel günlerdeki iş yoğunluğu vb. durumunda aynı değerde muadili veya daha değerlisi uyarı yapmaksızın tasarıma ve adetlere sadık kalarak yapılmaktadır. Web sitemizde gördüğünüz ürünlerin % 90'ı kendi tasarım ürünlerimizdir.Gizlilik Bildirimi


Eğerki sipariş formunda ve not kağıdında isminizin gizli kalmasını istiyorsanız bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.


Çiçeğin mesaj kartında ve sipariş formunda isminizin olmamasından ötürü alıcı kişi çiçeği kabul etmezse çiçeğiniz tekrar mağazamıza gelmektedir.  Bu durum size e-mail veya telefon ile bildirilir. 3 gün içerisinde çiçeğinizi mağazamızdan almanız gerekmektedir. Aksi halde 3 günün sonunda çiçek gönderme hakkınız sona ermiş olacakdır. Para iadesi kesinlikle mümkün değildir.


Siparişi verdikten sonra kişisel bilgileriniz bizim tarafımızdan gizli tutulmaktadır alıcı kişi öğrenmek istese dahi verilmemektedir. Alıcı kişinin ,  isminizin gizli olduğundan dolayı çiçeği kabul etmek istememesinin sorumluluğu tamamen gönderene aitdir.


Kredi kart bilgileriniz tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.Bilgileriniz sipariş sırasında doğrudan bankaya gönderilir ve banka onayı dikkate alınır.

 

Dikkat: Sitemizde 50 TL altı ürünler , tek başına satın alınamamaktadır. Sipariş toplam tutarının 50 TL yi geçmesi durumunda siparişiniz kabul edilir.